Daňové přiznání s účetní Stáňou z pohodlí domova

Dobrý den, jmenuji se Stanislava Zahálková a jsem účetní. Vítám Vás.

Přemýšlíte, jak zpracovat daňové přiznání a přehledy pro OSSZ a ZP?

Zvažujte, že si vyplníte formuláře sami, ale obáváte se, že to nezvládnete? Nastudovat pokyny, prokousat se přes tolik stránek a kolonek a vše správně spočítat. Nebojte se. Nabízím Vám službu Daňové přiznání s účetní Stáňou, tedy se mnou. Společně to zvládneme a to z pohodlí Vašeho domova. Nemusíte nikam chodit ani nosit doklady účetní. Budeme komunikovat přes internet. Můžete tak být odkudkoliv z ČR. Nabízím Vám individuální přístup a mnohaleté zkušenosti.


Jak služba funguje: Vy mi dodáte podklady e-mailem - příjmy a výdaje z podnikání, ze závislé činnosti a další příjmy (bez zahraničí), údaje o dětech apod. a já Vám přiznání zpracuji s využitím našeho software ZA office. Komunikovat spolu budeme e-mailem, telefonem nebo přes Skype. Údaje Vám také zkontroluji, poradím, co je třeba doplnit, jaké přílohy přiložit a pomůžu Vám daně zoptimalizovat. Vytvořím Vám také přehledy pro OSSZ a ZP.
Vyplněné formuláře Vám pošlu ve formátu PDF, abyste si je mohli vytisknout a odevzdat. Případně se můžeme domluvit také na formátu XML, díky kterému můžete přiznání a přehledy odeslat elektronicky přes svou datovou schránku.

Cena: od 1500 Kč (OSVČ)
DP + OSSZ + ZP
(dle rozsahu - informujte se)

Cena: od 500 Kč (zaměstnanci)
DP (např. dohody apod.)
(dle rozsahu - informujte se)


Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat. Bylo to moje první daňové přiznání. Nevěděla jsem, co to všechno obnáší. V loňském roce jsem byla ještě část roku zaměstnaná a zbytek roku jsem už podnikala. Myslela jsem si, že budu muset hledat účetní v okolí, překvapilo mě, že to jde i přes internet. Velkou výhodou pro mě bylo, že jsem nemusela nikam chodit. Stáně jsem potřebné údaje zapsala do jejího softwaru. Poradila mi, že pro mě bude v loňském roce výhodnější uplatnit výdaje procentem. Také mi vysvětlila, jak si správně připravit podklady, aby mi mohla daňové přiznání sestavit. Sepsala mi, jaké všechny přílohy musím k daňovému přiznání přiložit. Hurá, už mám daňové přiznání a přehledy pro sociálku a zdravotní pojišťovnu odevzdané. Jsem ráda, že mám na úřadech všechno v pořádku.

Blanka K.

Děkuji moc paní Stáňo za trpělivost a dobře odvedenou práci 🙂 Ozvu se za rok. Děkuji.

Eva M.


 

Způsob dodání a platby naleznete na pravé straně vedle objednávkového formuláře.

 

Potřebujete poradit? Kontaktujte mě:  zaoffice@zaoffice.cz, tel.:  602 583 800