Hledáte způsob, jak zpracovat MZDY svým zaměstnancům rychle a efektivně? Uvažujete o mzdové účetní nebo počítačovém programu?

A napadlo Vás, že byste to mohli zvládnout i sami?

Nabízíme Vám unikátní řešení.


MZDY
software

Náš mzdový software ZA office včetně odborného poradenství a podpory.

Zkuste to s námi a zvládnete to sami.

Nezískáte jen software pro zpracování výplat, ale i podrobného průvodce, přehledný návod a nápovědy. A především jistotu, že Vám někdo pomůže, když si nebudete vědět rady.

Z laika Mzdovou účetní za 2 hodiny. Sám své firmě mzdovou účetní. Naučíme Vás to.

Jmenuji se Stanislava Zahálková a budu Vaším průvodcem mzdovou problematikou. Mám mnohaleté zkušenosti ze mzdové účtárny i jako konzultantka a spolutvůrce programu Mzdy ZA office.

S naším programem a pod mým vedením se do toho můžete pustit hned a bez obav.


Máte strach, pustit se do výplat bez cizí pomoci? Tolik zákonů, kdo se v tom má vyznat. Trápí Vás obavy, zda budete mít všechno správně pro úřady i zaměstnance? Když nestihnete včas vše potřebné odevzdat, hrozí pokuty a penále. Jste ze všeho už unaveni? Nevíte, kdo by Vám mohl poradit?

Co byste řekli tomu, že toto vše udělá někdo nebo spíš něco za Vás? Vy zapíšete odpracované hodiny a výplaty jsou hotové. Pokud máte manželku/manžela nebo jiného rodinného příslušníka, který má víc času nebo lepší vztah k papírování, může to dělat i on. Uvidíte, že tuto práci budou dělat s radostí.

I já jsem začínala podobně jako Vy. Kupovala jsem si papírové formuláře. Výplaty tímto způsobem s kalkulačkou v ruce byly opravdu neefektivní a náročné. Zkoušela jsem i zpracování výplat ve složitém účetním programu, jehož součástí byly i mzdy. Moc jsem se neorientovala, stále mě to upozorňovalo na nějaké souvislosti, které jsem ale nepotřebovala. To také nebylo ono.

A nakonec výsledkem byl náš vlastní mzdový software. Vytvořený přesně podle praktických potřeb. Jednoduchý zápis údajů, které jsou nutné podle zákonů pro mzdové listy. Vše co jen jde, zapsat pouze jednou a pro další použití přenášet z databáze. Mít k dispozici všechny tiskopisy, které jsou třeba. Ty se dají vytisknout a odevzdat nebo i odeslat elektronicky. Takže v programu najdete každý formulář od nástupu zaměstnance až po jeho odchod.

Přemýšlíte, zda je pro Vás naše řešení vhodné? Najdete se zde?

 • Začínám podnikat a mám zaměstnance.
 • Práce mi přerůstá přes hlavu a uvažuji o brigádníkovi.
 • Mám jednoho, několik nebo i větší počet zaměstnanců.
 • Nepoužívám pro zpracování mezd počítač, ale chtěl/a bych.
 • Nevyhovuje mi složitý účetní program, hledám něco jednoduchého.
 • Nechci kupovat žádné tiskopisy ani je vyzvedávat na úřadech.
 • Nebaví mě číst dlouhé návody a nastavovat nekonečno parametrů.
 • Neorientuji se v množství zákonů, ale chci mít všechno správně
 • Odešla mi účetní a chci zkusit dělat výplaty sám.
 • Moje účetní mi dělá jen účetnictví, chci jí dodat kvalitní podklady pro zaúčtování mezd
   
 • Jsem účetní a chci za méně času zvládnout více firem. I pro Vás máme řešení.

A že si říkáte, tohle nepotřebuji, vždyť nemám žádné zaměstnance.

Děláte sami i pomocné práce k Vaší odborné profesi? Jste unaveni a máte málo času na odpočinek? Zakázky přibývají a bez pomoci už se neobejdete?

Delegujte práci na ostatní lidi. Přijměte zaměstnance. I brigádník Vám ulehčí. A se zpracováním výplat Vám pomůžeme my.

A jaké jsou možnosti pracovních poměrů?
Kromě hlavního a vedlejšího pracovního poměru máte i další možnosti zaměstnávání: Dohodu o provedení práce. Omezení je pouze v tom, že nesmí přesáhnout 300 hodin za rok. Zde je výhoda, že do 10000 Kč se neodvádí sociální a zdravotní pojištění. Dále je to zaměstnání malého rozsahu, které je definováno menší mzdou než 2500 Kč měsíčně, také se neplatí sociální a zdravotní pojištění.

Stále ještě pochybujete, že to zvládnete?
Podívejte se na reakce těch, kteří už využívají naše řešení.

Jsou to lidé z různých oborů: Lékaři, zubaři, advokáti s 1 zaměstnancem, řemeslníci všech profesí (elektro, autoopravny, různé servisy a údržbáři, stavební firmy, truhláři), obchody, restaurace, domácí péče s 1-25 zaměstnanci a další ...

Syn mě uvrtal do výplat. Řekl, že už práci sám nezvládne, že si vzal zaměstnance, a když už jsem v důchodu, mohla bych to dělat já. Naštěstí vybral výborný program, kde je všechno nastavené, tak jsem se nemusela nic učit a podle návodu jsem první výplaty zvládla za dopoledne. Další měsíce už ani nevím, že něco dělám. Formuláře posíláme přes internet, tak ani nikam nemusím. Jsem moc spokojená, je to pro mě v důchodu příjemné rozptýlení, program mohu jen doporučit.
Jana Králová, Praha - maminka podnikatele, program pro 10 zaměstnanců
Program mi doporučila známá. Jsem ráda, že jsem ji poslechla. Líbí se mi, že se nemusím o nic starat a výplaty mám každý rok přesně podle zákonů. S programem pracuji intuitivně, a když něco potřebuji, zavolám a paní Zahálková mi vždycky poradí. Tak, jako mi software doporučila známá, doporučila bych ho ostatním i já.
Adéla Paříková, Most - podnikatelka, majitelka večerky, program pro 4 zaměstnance
Mám 1 sestřičku a rozhodla jsem se, že si musím pořídit něco jednoduchého. Při své praxi nemám na ostatní moc času. Měla jsem štěstí. Narazila jsem na nabídku tohoto software a už 7 let ho používám. Nijak mě výplata nezatěžuje, všechno mám včas. Minulý týden jsem byla na kontrole na sociálce a byli velmi spokojeni. Mzdy doporučuji.
MUDr. Miluše Adamová, Ústí nad Labem - praktická lékařka, program pro 1 zaměstnance

Co získáte s naším unikátním řešením MZDY - ZA office:

Nástroj pro zpracování výplat

Originální mzdový software vytvořený přesně podle praktických potřeb zaměstnavatelů. V něm najdete všechny formuláře pro zaměstnance, pro sebe na založení, pro sociálku, pro zdravotní pojišťovny, příkazy do banky, pro finanční úřad. Možná se ptáte, v čem je právě pro Vás lepší samostatný program než komplexní systém? Výhodou je, že problematika je propracovaná dopodrobna. Nezdržují Vás vazby, které nevyužijete. Soustředíte se jen na konkrétní část, kde přehledně najdete všechno, co potřebujete.

Průvodce krok za krokem

Budeme s Vámi od začátku. Díky přehlednému návodu a nápovědám se naučíte krok za krokem, jak s programem pracovat.

Úsporu času

Vše, co je potřeba zapíšete jen jednou, a tak výplata trvá jen pár minut. Získáte více času pro sebe, rodinu a podnikání.

Klid a pohodu

Při kontrolách budete mít vše správně. V přehledných podkladech se úředníci dobře orientují.

Úsporu peněz

Ušetříte na poštovném za měsíční odesílání formulářů, za PHM, protože nemusíte objíždět úřady osobně, za nakupování formulářů. S úřady můžete komunikovat i elektronicky.

Jistotu

Nenajdete svůj případ v návodu nebo v nápovědě? Máte se na koho obrátit. Zákony studujeme za Vás. Chcete přeinstalovat počítač a nejste si jisti, jak na převod dat. Rádi Vám pomůžeme.

Chcete vidět, jak je práce s programem jednoduchá a rychlá, podívejte se na krátké video:

Navíc získáte zdarma BONUSY

Elektronické podání na OSSZ

Výhodou je, že odevzdáte Přihlášku / odhlášku, měsíčně Přehled o výši pojistného, Přílohu k nemoci, evidenční listy přes internet kdykoliv - večer, v sobotu, v neděli i ve svátek. Nebudete ztrácet nervy při strefování se do barevných formulářů evidenčních listů s malými okénky.

Adresář s tiskem na obálky

Adresář můžete využít pro jakoukoliv obchodní korespondenci. Vyhledávat v něm můžete podle názvu organizace nebo místa. Vytisknete obálky velikosti C5 i DL se zpětnou adresou i bez nebo doporučeně.

Elektronické příkazy do banky

Nemusíte chodit do banky, kde jsou při podání papírového příkazu nemalé poplatky, ušetříte čas i peníze, odešlete z programu přes internet.

Technická a ekonomická podpora

Ekonomická podpora – výpočty probíhají automaticky podle platných zákonů, další rady v pracovní době po telefonu, e-mailem téměř kdykoliv i v sobotu a v neděli. Technická podpora k instalaci, přeinstalování programu na nový počítač nebo jiné technické rady.

A na kolik Vás vyjde zpracování výplaty pro 1 zaměstnance za měsíc?

Např. u varianty pro 4 zaměstnance vyjde cena za 1 zaměstnance na pouhých 54 Kč bez DPH za měsíc. Můžete si vybrat program podle počtu zaměstnanců.

Účetní a daňoví poradci, kteří vedou agendu svým zákazníkům, mohou využít multiverzi pro více nebo neomezený počet firem (ceník v objednávce).

CENÍK:

Mzdy 1
1895,- Kč

Mzdy pro 1
zaměstnance
 
pro 1 firmu
a 1 počítač
 

Mzdy 4
2595,- Kč

Mzdy pro 4
zaměstnance
 
pro 1 firmu
a 1 počítač
 

Mzdy 10
3595,- Kč

Mzdy pro 10
zaměstnanců
 
pro 1 firmu
a 1 počítač
 

Mzdy 30
4595,- Kč

Mzdy pro 30
zaměstnanců
 
pro 1 firmu
a 1 počítač
 

Mzdy MAX 8595,- Kč: Mzdy pro neomezený počet zaměstnanců, firem i počítačů, včetně síťové a střediskové verze

Cena zahrnuje software včetně poradenství a všech bonusů. Ceny jsou uvedeny bez DPH. 

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás:  zaoffice@zaoffice.cz, tel.:  602 583 800
Stanislava Zahálková - ZA office