Daňové přiznání s účetní Stáňou z pohodlí domova

Dobrý den, jmenuji se Stanislava Zahálková a jsem účetní. Vítám Vás.

Přemýšlíte, jak zpracovat daňové přiznání a přehledy pro OSSZ a ZP?

Zvažujte, že si vyplníte formuláře sami, ale obáváte se, že to nezvládnete? Nastudovat pokyny, prokousat se přes tolik stránek a kolonek a vše správně spočítat. Nebojte se. Nabízím Vám službu Daňové přiznání s účetní Stáňou, tedy se mnou. Společně to zvládneme a to z pohodlí Vašeho domova. Nemusíte nikam chodit ani nosit doklady účetní. Budeme komunikovat přes internet. Můžete tak být odkudkoliv z ČR.


Já Vám dodám vlastní unikátní software ZA office, do kterého Vy jednoduše zapíšete údaje o sobě, o dětech apod., tak jako byste je předali účetní při osobní návštěvě. S mojí pomocí a konzultací doplníme příjmy a výdaje z podnikání, ze závislé činnosti a další příjmy (bez zahraničí) a nastavíme údaje pro sociálku a zdravotní pojišťovnu. Díky softwaru, který ušetří spoustu práce, se Vám mohu více věnovat. Přiznání a přehledy Vám zkontroluji, poradím, co je třeba doplnit, jaké přílohy přiložit a pomůžu Vám daně zoptimalizovat. Tím máte přiznání a přehledy hotové. Vyplněné formuláře si z programu vytisknete a můžete je odevzdat.

Cena: od 1500 Kč bez DPH
(dle rozsahu - informujte se)

Co služba Daňové přiznání s účetní Stáňou obsahuje:

  • pronájem Software ZA office na zpracování přiznání a přehledů (na 3 měsíce, pro 1 poplatníka)
  • odborné vedení, poradenství a mnohaleté zkušenosti účetní Stáni
  • 2 konzultace po telefonu nebo Skype, v čase, který Vám bude nejvíce vyhovovat, třeba i večer nebo o víkendu
  • zdarma rady a tipy přes e-mail
  • individuální a přátelský přístup

Výsledkem pro Vás bude zpracované daňové přiznání a přehledy, které jen vytisknete a odevzdáte.

  • Doplněk Elektronické podání
    Pokud budete chtít odeslat formuláře elektronicky, můžete si ke službě přiobjednat doplněk za 500 Kč bez DPH (údaje zapsané v programu se přenesou na daňový portál FÚ a OSSZ). V ceně je opět i má konzultace.

Dobrý den, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat. Bylo to moje první daňové přiznání. Nevěděla jsem, co to všechno obnáší. V loňském roce jsem byla ještě část roku zaměstnaná a zbytek roku jsem už podnikala. Myslela jsem si, že budu muset hledat účetní v okolí, překvapilo mě, že to jde i přes internet. Velkou výhodou pro mě bylo, že jsem nemusela nikam chodit. Stáně jsem potřebné údaje zapsala do jejího softwaru. Poradila mi, že pro mě bude v loňském roce výhodnější uplatnit výdaje procentem. Také mi vysvětlila, jak si správně připravit podklady, aby mi mohla daňové přiznání sestavit. Sepsala mi, jaké všechny přílohy musím k daňovému přiznání přiložit. Hurá, už mám daňové přiznání a přehledy pro sociálku a zdravotní pojišťovnu odevzdané. Jsem ráda, že mám na úřadech všechno v pořádku.
Blanka K.


 

Způsob dodání a platby naleznete na pravé straně vedle objednávkového formuláře.

 

Potřebujete poradit? Kontaktujte mě:  zaoffice@zaoffice.cz, tel.:  602 583 800