O nás

Milujeme podnikání, které přináší svobodu a volnost, a proto pomáháme ostatním podnikatelům.

Stanislava Zahálková


Tomáš Zahálka


Jmenuji se Stanislava Zahálková a budu Vaším průvodcem i poradcem.

A zde je příběh naší firmy ZA office

Před dvaceti lety jsem vedla účetnictví podnikatelům. Po nějaké době se to nedalo zvládat. Klientů přibývalo a dokladů bylo příliš mnoho. Nejen v období daňových přiznání jsem byla obložená papíry. Byla jsem z práce úplně vyčerpaná. Už jsem se na  doklady nemohla ani podívat. Dřív jsme jezdili o víkendu na výlety, nyní jsem si o tom mohla nechat jen zdát. Neměla jsem žádný čas na rodinu. Měla jsem výčitky, ale nevěděla jsem, jak to řešit.

Pak jsem začala hledat účetní programy, byly ale složité a tomu, co jsem potřebovala nevyhovovaly. A manžela tenkrát napadlo, že si uděláme programy sami. Pustili jsme se do toho. Naprogramovali a vytvořili jsme peněžní deník, mzdy, knihu jízd a později také daňová přiznání.

Najednou bylo účtování hračka. Když to tolik pomohlo mě, řekli jsme si, že bychom mohli programy nabídnout i ostatním podnikatelům. A byl o ně zájem. Naše programy jsou opravdu praktické a ničím zbytečným člověka nezatěžují. Obsluha je rychlá, intuitivní a s výsledky jsou všichni spokojeni, včetně úřadů. Pak už s programy bylo dost práce, tak se do toho pustila celá rodina, po škole i naše dvě děti.

Vedení účetnictví jsem opustila a začala se věnovat podnikatelům a účetním, kteří na tom byli podobně jako dřív já. A od té doby jim dodáváme naše programy, zaškolujeme je, pomáhámeradíme jim s rozjezdem podnikání. Zajišťujeme technickou podporu a poskytujeme ekonomické poradenství.

Software děláme už 20 let.  Studujeme zákony, aby programy odpovídaly legislativě, vylepšujeme a modernizujeme je, aby se s nimi dobře pracovalo i dnes a fungovaly na všech počítačích a ve všech Windows. Spolupracujeme s našimi uživateli. Zajišťujeme aktualizace a mnozí zákazníci používají naše programy již spoustu let.

Proto Vám dnes můžeme nabídnout odzkoušený a osvědčený software, který Vás okamžitě zbaví starostí a účetnictví pro Vás bude radost. Nebudete se moci dočkat, až se zase vrhnete na své doklady.  Práce s programy Vás bude bavit.

Protože z vlastní zkušenosti vím, co podnikatelé potřebují, mohu Vám být nápomocná. Nemusíte čekat, až Vás papíry zavalí. S našimi programy nikdy tyto strasti nezažijete.

Těšíme se na Vás
Tomáš Zahálka, Stanislava Zahálková, Marta Zahálková
tel.: 602 583 800, e-mail: zaoffice@zaoffice.cz