O čem bude náš Blog?

Nejlepším způsobem, jak druhým pomáhat a předávat jim informace, je psaní článků. Rozhodli jsme se, že takto zhodnotíme naše dlouholeté zkušenosti a předáme je Vám, začínajícím i zkušeným podnikatelům. Naše články jistě budou přínosem pro všechny, protože zde budeme publikovat ekonomické novinky, odkazy na zajímavé články týkající se účetnictví, mzdové problematiky, daňových zákonů a další.

ZAblog4Rádi bychom postupně vyvrátili různé mýty o účetnictví. Například, že je to nutné zlo. Účetnictví ale pomáhá lépe vést a řídit podnikání. Bez informací o svém hospodaření nikdy nemůže být firma úspěšná. Peníze se rozkutálejí, ani člověk neví jak. Proto je třeba mít svou činnost stále pod kontrolou.

Blog bude rozdělen na různé rubriky, abyste se lépe orientovali a mohli si přečíst to, co vás bude nejvíc zajímat. Jednou z rubrik budou také rady a tipy, jak pracovat s našimi programy a využít tak všech jejich možností.

Protože sledujeme zákony, aby naše programy odpovídaly legislativě, budeme na ně zde průběžně upozorňovat. Pokud narazíme na cokoliv, co se týká naší problematiky, budete to vědět jako první.

A pokud Vás zajímá příběh naší firmy ZA office, můžete si ho přečíst zde.

Stanislava Zahálková
Milujeme podnikání, které přináší svobodu a volnost, a proto pomáháme ostatním podnikatelům a menším zaměstnavatelům zbavit se starostí s účetní agendou. Příběh naší firmy ZA office si můžete přečíst zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.