Prozradím Vám tajemství, jak se zbavit stresu.

Milí a milé účetní a daňoví poradci,

ráda bych Vám usnadnila Vaši nelehkou práci při zpracování daňových přiznání. Vím, jak je Vaše práce náročná. Kolik času je třeba nad doklady strávit. Kolik papírů musí člověk kolem sebe mít a stále je přehazovat z místa na místo.

Zažila jsem to také. Ještě v březnu přicházeli noví a noví podnikatelé, co si s touto agendou nevěděli rady, ale já jsem je musela odmítat, nestíhala jsem.

S našimi programy můžete přibrat další zákazníky.
Víc času – víc peněz!

Náš software na zpracování daňových přiznání používá několik set účetních a daňových poradců a jsou s námi už řadu let, někteří již od roku 2001. A nemají jen jeden program, ale mají daňové přiznání pro fyzicképrávnické osoby a mnohdy i přiznání k dani silniční. Někteří začínali s programem pro 10 poplatníků a díky zrychlení práce přibrali nové a dnes používají variantu max.

Přestože v současné době existují i jiné způsoby zpracování daňových přiznání, nevyměnili by je. Zde si můžete přečíst jejich reference.

Proto chci naše programy pro zpracování daňových přiznání přiblížit i Vám.

Můžete zpracovat daňové přiznání buď v pohodě během pár minut, nebo to můžete udřít. Stále znovu vyplňovat na nečisto, přepisovat na čisto a při chybě znovu přepisovat a tak někdy několikrát dokola.

Možná si řeknete, že když daňové přiznání vyplníte na daňovém portálu, že je to úspora. Jenže když je třeba ještě něco doplnit, tak všechny položky vyplňujete zase znovu. Stále člověk musí dávat pozor, aby neudělal překlep a vše bylo správně, musíte být připojeni celou dobu k internetu atd.

U každého programu si můžete přečíst, výhody zpracování přiznání v našem programu proti vyplňování na internetu.

Jistě také radíte svým klientům, jak optimalizovat daně. V našich programech rychle zjistíte, jaká varianta je pro Vašeho zákazníka nejvýhodnější – dát výdaje procentem nebo ve skutečné výši, jak ovlivní daň dary a ostatní položky, jestli zohlednit celou ztrátu nebo jen část atd.

Pořiďte si program už nyní.

Vyplníte si údaje o poplatnících a na začátku příštího roku jen doplníte hodnoty z účetnictví.

A jakou devizu získáte s našimi programy?

  • Údaje o poplatníkovi zůstávají do dalších let.
  • Z účetnictví zapíšete jen příjmy a výdaje nebo zisk (ztrátu).
  • Postupujete po tabulkách a vyplníte jen ty, které se poplatníka týkají. Každá tabulka je jeden druh příjmů podle daňového přiznání.
  • Zákony a pokyny studujeme za Vás, tak Vy vyplníte jen čísla a všechny přenosy a výpočty se provedou automaticky.
  • Získáte Přehledy o příjmech a výdajích pro zdravotní pojišťovny a OSSZ.
  • Celé daňové přiznání včetně příloh rozvahy a výkazu zisku a ztráty přenesete do formulářů FÚ a Přehledy také na OSSZ a odešlete elektronicky.

Je zbytečné zde popisovat podrobně každý program, to najdete zde u daňového přiznání FO, daňového přiznání PO a u silniční daně.

Využijte zvýhodněné nabídky programů ve variantě MAXpřidejte se ke stovkám spokojených uživatelů.

Dočetli jste až sem a máte o některý program zájem? Máme pro Vás akci. Do 31.12.2015 slevu 10 % na jakoukoliv variantu MAX, MAX 2 nebo MAX 3. Stačí do poznámky v objednávce uvést slovo blog.

Stanislava Zahálková
Milujeme podnikání, které přináší svobodu a volnost, a proto pomáháme ostatním podnikatelům a menším zaměstnavatelům zbavit se starostí s účetní agendou. Příběh naší firmy ZA office si můžete přečíst zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.