Silniční daň, jak získat více času na přípravu Vánoc

Blíží se datum poslední zálohy na silniční daň. Využijte náš program a ušetřený čas věnujte přípravě Vánoc.

zaofficeKaždý podnikatel i firmy, které používají auto k výdělečné činnosti, musí platit silniční daň. Také zaměstnavatelé platí silniční daň za osobní automobily svých zaměstnanců a jejich přípojná vozidla, když je s nimi vyšlou na služební cestu.

Stále je dost lidí, kteří vyplňují daňová přiznání ručně. Ale je to škoda, přicházejí o drahocenný čas, který mohou věnovat jiné činnosti. Není to jen vyplnění kolonek, musí se nastudovat pokyny a zákony.

A máte nějaké pomůcky na vypočítání slevy podle § 6 odstavce 6? Ne? Odpočítáváte si na papíře měsíce od data první registrace auta?

Máme pro Vás řešení.

Podívejte se na krátké video, jak funguje náš program. Zapíšete datum registracepřiznání k dani silniční je hotové. Samozřejmě zohledníte všechny možnosti, slevy, navýšení atd. i použití denní sazby u vozidel zaměstnanců. Přiznání vytisknete a pak ho už můžete odevzdat, odeslat poštou nebo poslat elektronicky. Podrobný popis najdete zde.

Jen jednou vyplníte údaje podle technického průkazu a údaje o poplatníkovidalší roky už pouze zkontrolujete počet měsíců vozidla v provozu a přiznání je hotové během 5 minut i s odesláním.

Máme uživatele mezi drobnými podnikateli s několika auty, ale také mezi velkými firmami s mnoha desítkami různých vozidel. Vhodnou variantu si vyberte zde.

Program je také neocenitelný pro účetní a daňové poradce, kteří mohou přibrat mnohem víc klientů. Daňové přiznání jim mohou posílat ve formátu xml a poplatník si ho již sám odešle přes datovou schránku.

Těším se na Vás, ráda Vám poradím. Neváhejte mě kontaktovat.

Stanislava Zahálková
Milujeme podnikání, které přináší svobodu a volnost, a proto pomáháme ostatním podnikatelům a menším zaměstnavatelům zbavit se starostí s účetní agendou. Příběh naší firmy ZA office si můžete přečíst zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.