Účtujte bez starostí a získejte více času pro sebe, rodinu a firmu !

Cesta k tomuto cíli může být dlouhá nebo to můžete vzít zkratkou. Tu delší cestu Vám popíšeme ve smyšleném příběhu, který se ale mohl stát klidně právě Vám. Pokud to chcete vzít zkratkou, tak se můžete rovnou podívat na naši nabídku a vybrat si některý z programů ZA office.

Kouzlo jednoho kliknutí aneb jak to tak chodí, než dojde zákazník k našemu programu Peněžní deník – daňová evidence.

Představte si začínající podnikatelku, která uvažuje nad svým podnikáním:

Aza-uvod1tb

Všechny formality mám zařízené, jsem přihlášena na všech úřadech a už mi chodí první platby za práci a mám i výdaje, které s tím souvisejí. Jak to všechno zaevidovat? Musím nakoupit literaturu, abych se začala v účetnictví orientovat. Pak zajdu do papírnictví a koupím si papírový peněžní deník. Začnu vypisovat jednotlivé řádky, ale sama se musím rozhodnout, do kterého sloupečku příjmy nebo výdaje patří.

A pak nastane to úmorné sčítání. A při kontrole zjistím, že součty nesouhlasí, třeba jen o pár haléřů. Jenže v účetnictví musí všechno „sedět přesně“. Nechce se mi rozčilovat se se sčítáním dlouhých sloupců. Kolikrát je potřeba víc než 10 sloupečků přepočítat, než je vše správně. Z toho bych teda zešedivěla. Co takhle předat všechno účetní? Musela bych za ní jezdit a nepřipadá mi to optimální.

Tak někde na internetu vidím komplexní účetnictví, které obsahuje všechny možné agendy. Je to takový „kombajn“. Jenže jak se v tom má člověk vyznat, nekonečné nastavování parametrů, orientace v rozsáhlém menu, pohyb v agendách, které se mě netýkají. Mám jen příjmy a výdaje za hotové a banku.

A najednou mi známá doporučila programy ZA office. Každý program je úzce zaměřený na dané téma. Jednoduchá instalace, nápověda u každé položky, podrobný návod. V programu Peněžní deník – daňová evidence jsou sloupečky rozděleny na příjmy a výdaje ovlivňující základ daně a neovlivňující základ daně.

A když mě třeba zajímá, kolik utratím za benzín, není nic jednoduššího, než si jakýkoliv sloupec rozčlenit na všechno, co chci sledovat. Pak si vytisknu za jakékoliv období přehled těchto výdajů nebo příjmů. A tisk Peněžního deníku? Vypadá jako papírový a přitom nemusím nic ručně vyplňovat ani počítat.

A ta výhoda, že nemusím vše stále znovu psát. První zápis si uložím do databáze a při dalším použití už jen vyberu. Hotovo, zápis jedním kliknutím. Když hledám nějakou položku, rychle ji najdu v celém peněžním deníku třeba v textu podle názvu, částky atd. No jo, ale co když si nebudu s něčím vědět rady. Tak zavolám, kontakty jsou všude na webu. Mohu také napsat e-mail.

Známá říkala, že jí obratem pomohli se vším, i s technickou podporou, když přeinstalovávala program na nový počítač. Ideální také je, že se nemusím „rochnit“ v daňových zákonech, studují je za mě a vše je v programu zapracováno. Tak hurá za zábavou, vše mám zaúčtováno, správně, rychle, bez starostí.

A co Vy, chcete jít tou delší cestou nebo použít zkratku?
Pokud ano, obraťte se na nás:

Děláme programy tak, aby se s nimi uživatelům pracovalo dobře a jednoduše. Ze zkušeností víme, že komplexní programy, které dělají jakoby vše, mohou být pro někoho složité na nastavování i na obsluhu.

A právě proto jsme se my zaměřili na jednotlivé agendy, tedy programy. O programech hodně přemýšlíme a snažíme se podchytit problematiku do hloubky tak, aby bylo možné v programu zpracovat všechny případy. Myslíme však při tom také na uživatele, aby pro ně byla obsluha srozumitelná a pohodlná. Programy mají jednoduché ovládání a vše, co je možné, se samo dopočítá a doplní.

A i když jsou programy samostatné, dají se údaje mezi nimi přenášet, např. z Peněžního deníku do Daňového přiznání nebo z Knihy jízd do Přiznání k dani silniční. Získáte tak vše co potřebujete a budete mít jistotu, že to zvládnete. Pokud budete s něčím potřebovat poradit, můžete se na nás obrátit.

Poradíme Vám technicky i ekonomicky. Těšíme se na Vás!

Stanislava Zahálková
Milujeme podnikání, které přináší svobodu a volnost, a proto pomáháme ostatním podnikatelům a menším zaměstnavatelům zbavit se starostí s účetní agendou. Příběh naší firmy ZA office si můžete přečíst zde
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.